השאירו פרטים
השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם
חייגו עכשיו: 053-800-7739
אודות
About Us

אודות

אודותינו

אודות ד"ר אריק שדה

ד"ר אריק שדה הוא מומחה בכירורגיה פלסטית, למעלה מעשרים שנה בתחום בעיר ניו יורק. עם חזרתו לישראל, הוא מביא איתו את הניסיון העשיר והכישרון שפיתח במהלך השנים.
המומחיות של ד"ר שדה נבנתה על ידי יכולות הכירורגיה המתקדמות והטכנולוגיה המודרנית ביותר, יחד עם כשרונו האמנותי. באמצעות השילוב הזה, הוא מנסה להבטיח תוצאות מרשימות ביותר למטופליו.
פילוסופיה המונחת בקרקע של ד"ר שדה היא השביעות רצון, לטובת המטופלים וגם לטובתו. הוא משקיע את מיטב המאמצים על מנת לשגשג במטרה זו. כל הליך נעשה באופן מקצועי וברמת בטיחות הגבוהה ביותר, כדי להבטיח שהחוויה של המטופלים תהיה נעימה ככל האפשר לאחר הניתוח ובתהליך החלמתם.


למה אנחנו

למה אנחנו

אדיבות
אדיבות
מקצועיות
מקצועיות
חדשנות
חדשנות
תוצאות
תוצאות

ניסיון וידע

עם מגוון רחב של אפשרויות לניתוחים פלסטיים, האתר של ד"ר אריק שדה מציע מידע מקיף שיעזור לך להבין את יותר על הניתוחים שמעניינים אותך. יש לו ניסיון רחב בכל הניתוחים המוצגים באתר, החל משינויים קטנים ועד לניתוחים מורכבים מאוד. גם אם זה חוסרים שנולדתם איתם, או שהתפתחו לאחר הריון, או שנוצרו עקב סיבות חיצוניות. בכל מקרה, ד"ר שדה ישדרג את המראה של המטופלים.
המטרה העיקרית היא לעזור למטופלים להשיג תוצאות טבעיות וקבועות במשך זמן, המשפרות את איכות החיים שלהם. 
המהלך כולל ליווי רחב היקף, החל מהייעוץ הראשוני ועד להתמקדות בתהליך של החלמה.

אריק שדה הוא מומחה ידוע בתחום כירורגיה פלסטית, אשר משלב אמנות, ידע רפואי מתקדם וטכנולוגיה חדישה על מנת להעניק את התוצאות הטובות ביותר למטופליו.

ד"ר אריק שדה בתקשורת

banner
על אריק שדה

המוצר נוסף לסל הקניות:

להוסיף עוד מוצרים